Budowa betonowych chodników na lotniskach


Budowa betonowych chodników na lotniskach
Firma ADS DROG-BUD od dawna ugruntowała swoją pozycję na rynku budowlanym jako niezawodny wykonawca nawierzchni cementobetonowych lotnisk. Zewnętrznie prosty na pierwszy rzut oka obiekt - pas startowy, place manewrowe dla samolotów, parkingi, drogi kołowania, w rzeczywistości są złożoną konstrukcją inżynierską, która wymaga dużej ilości prac przygotowawczych, geodezyjnych, użycia różnych specjalnych materiałów, w tym geotekstylia i wysokiej jakości markowego betonu.

Nasza firma budowlana jest wszechstronna i ma duże doświadczenie nie tylko w betonowaniu powłok lotniskowych, ale również w kompleksowym układaniu ich sieci inżynieryjnych. Bardzo ważnym aspektem budowy lotniska jest dostępność komunikacyjna: sieć kanalizacji deszczowej, oczyszczalnie ścieków, kompleksowy system oświetlenia na pasie startowym. A sam proces betonowania wiąże się z szeregiem zawiłości, ze względu na zastosowanie ciężkiego markowego betonu, który szybko zyskuje na wytrzymałości. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, zastosowanie nowoczesnych technologii i wysokowydajnych maszyn do budowy dróg gwarantuje: wysoką jakość i bezawaryjną pracę nawet przez całą dobę, a tym samym dotrzymanie harmonogramu budowy.

W naszych zakładach stosujemy układarki ślizgowe do układania górnej warstwy betonu:GOMACO Commander III i GOMACO GHP-2800, Gunter & Zimmerman S600, pozwalający na układanie mieszanek do 500m3 na zmianę.

Urządzenie to służy do nakładania powłok o szerokości do 9,75 m i grubości do 50 cm. Wykonujemy również samodzielnie prace związane z cięciem i uszczelnianiem szczelin dylatacyjnych w ułożonym betonie.

Wybrierając naszą firmę na wykonawcę robót budowlanych w zakresie betonowych nawierzchni lotniskowych, gwarantujecie sobie jakościowe wykonanie robót budowlano-montażowych (od przygotowania podłoża przed hermetycznym uszczelnieniem szczelin dylatacyjnych) i przestrzeganie wymagających warunków wykonania prac.
Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Budowa nawierzchni betonowych

  Głównym obszarem działalności firmy "ADS DROG-BUD" jest budowa betonowych nawierzchni dróg. Oferujemy wykonanie robót przy budowie dróg cementobetonowych o dowolnej złożoności w najkrótszym czasie, z zachowaniem technologii wszystkich procesów. W ...
   Mocny, trwały, odporny na ścieranie cementobeton okazał się najlepszym materiałem do budowy dróg ulic miejskich i chodników. Złożona budowa dróg betonowych i podejście do kompleksowej naprawy ma wiele różnic, więc proces budowy dróg jest prawie w ...
    Eksperci firmy "ADS DROG-BUD" posiadają ogromne doświadczenie praktyczne w zakresie urządzeń do wykonywania nawierzchni z betonu cementowego. Jednym z kierunków jest wykonanie powłok betonowych metodą ręczną przy pomocy modułowych listew ...
    © 2021 ADS DROG-BUD
    Adres: Polska, Warszawa
    +48 732 080 741
    ads.drogbud@gmail.com