Budowa betonowych chodników na lotniskach


Budowa betonowych chodników na lotniskach
Firma "ADS DROG-BUD" od dawna ugruntowała swoją pozycję na rynku budowlanym jako niezawodny wykonawca pokryć cementobetonowych lotnisk. Zewnętrznie prosty na pierwszy rzut oka obiekt - pas startowy, fartuchy dla samolotów, parkingi, drogi kołowania, w rzeczywistości są złożoną konstrukcją inżynierską, która wymaga dużej ilości prac przygotowawczych, geodezyjnych, wykopaliskowych, użycia różnych specjalnych materiałów, w tym geotekstylia i wysokiej jakości markowego betonu.

Nasza firma budowlana jest wszechstronna i ma duże doświadczenie nie tylko w betonowaniu powłok lotniskowych, ale również w kompleksowym układaniu ich sieci inżynieryjnych. Bardzo ważnym aspektem budowy lotniska jest dostępność komunikacyjna: sieć kanalizacji deszczowej, oczyszczalnie ścieków, kompleksowy system oświetlenia na pasie startowym. A sam proces betonowania wiąże się z szeregiem zawiłości, ze względu na zastosowanie ciężkiego markowego betonu, który szybko zyskuje na wytrzymałości. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, zastosowanie nowoczesnej technologii i wysokowydajnych maszyn do budowy dróg gwarantuje: wysoką jakość i bezawaryjną pracę nawet przez całą dobę, a tym samym dotrzymanie harmonogramu budowy.

W naszych zakładach stosujemy układarki ślizgowe do układania górnej warstwy betonu:GOMACO Commander III i GOMACO GHP-2800, Gunter & Zimmerman S600, pozwalający na układanie mieszanek do 500m3 na zmianę.

Urządzenie to służy do nakładania powłok o szerokości do 9,75 m i grubości do 50 cm. Wykonujemy również samodzielnie prace związane z cięciem i uszczelnianiem dylatacji w ułożonym betonie.

Wybrawszy naszą firmę na wykonawcę robót budowlanych w zakresie betonowych pokryć lotniskowych, gwarantujecie sobie Państwo jakościowo kompleksowe wykonanie robót budowlano-montażowych (od przygotowania podłoża przed hermetycznym uszczelnieniem szwów odkształceniowych) i przestrzeganie warunków zabudowy.
Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Maszyna do pokrywania betonu

  Głównym obszarem działalności firmy "ADS DROG-BUD" jest budowa betonowych nawierzchni dróg. Oferujemy wykonanie robót przy budowie dróg cementobetonowych o dowolnej złożoności w najkrótszym czasie, z zachowaniem technologii wszystkich procesów. W ...
  więcej
   Mocny, trwały, odporny na ścieranie cementobeton okazał się najlepszym materiałem do budowy fundamentów i chodników drogowych. Złożona budowa dróg betonowych i podejście do kompleksowej poprawy ma wiele różnic, więc proces budowy dróg jest prawie w ...
   więcej
    Eksperci firmy "ADS DROG-BUD" posiadają ogromne doświadczenie praktyczne w zakresie urządzeń do wykonywania pokryć z betonu cementowego. Jednym z kierunków jest wykonanie powłok betonowych metodą ręczną przy pomocy sekcji ciężkich szyn wibracyjnych ...
    więcej
    © 2021 ADS DROG-BUD
    Adres: Rzeczpospolita Polska, Warszawa
    +48 73 208 07 41
    ads.drogbud@gmail.com