Budowa nawierzchni betonowych centrów logistycznych


Praca centrów logistycznych wymaga użycia ciężkich pojazdów, odpowiednio pojawia się konieczność urządzenia na terenie centrów logistycznych trwałych nawierzchni z betonu, które mogą wytrzymać duże obciążenia od samochodów ciężarowych.

ADS DROG-BUD wykonuje pełny zakres prac związanych z budową placów i przejazdów z nawierzchni betonowych na terenie centrów logistycznych. Z reguły na terenie centrów logistycznych znajdują się duże powierzchnie, do ich urządzenia potrzebna jest wysokowydajna technika. Dziś, do wykonywania tych prac, w dyspozycji firmy znajdują się układarki Gomaco z dużą wydajnośćią.

Układarka do betonu Gomaco COMMANDER III to maszyna samojezdna przeznaczona do dozowania, rozprowadzania i układania mieszanki betonowej w różnych obiektach budowlanych. Ruchoma konstrukcja pozwala układaczowi betonu poruszać się w trakcie lub w kierunku przeciwnym do ruchu drogowego podczas procesu produkcyjnego. Podwozie jest reprezentowane przez cztery gąsienice, co z kolei przyczynia się do wysokiej zwrotności maszyny. Po przejściu kostki brukowej na powierzchnię betonu przez teksturującego nakłada się chropowatość w celu zachowania współczynnika przyczepności koła z powłoką i odprowadzania wody z powierzchni. Następnie powierzchnia jest przetwarzana materiałem błonotwórczym, a następnie wykonuje się kompleks prac hydrofobizacyjnych.

W arsenale firmy znajdują się segmentowe listwy wibracyjne, które są wskazane do stosowania na zakrzywionych obszarach iw ciasnych warunkach (ostre zakręty, obszary wzdłuż budynków itp.).Obecność dużej liczby jednostek małej mechanizacji (maszyny szczotkowe, maszyny fazujące itp.) oraz potężnych kotłów wypełniających szczeliny pozwala w krótkim czasie, wysokiej jakości wykonać kompleks prac do uszczelnienia szczelin dylatacyjnych.

Prace nad wykonaniem placów cementowo-betonowych i przejazdów na terenie centrów logistycznych różnią się skalą i tylko duża firma, która ma wykwalifikowaną kadrę pracowników i niezbędny sprzęt, jest w stanie wykonać ten rodzaj pracy w określonych terminach z odpowiednią jakością. Firma ADS DROG-BUD posiada wszystkie niezbędne zasoby do wykonania tego typu prac.

Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Budowa nawierzchni betonowych

  Głównym obszarem działalności firmy "ADS DROG-BUD" jest budowa betonowych nawierzchni dróg. Oferujemy wykonanie robót przy budowie dróg cementobetonowych o dowolnej złożoności w najkrótszym czasie, z zachowaniem technologii wszystkich procesów. W ...
   Mocny, trwały, odporny na ścieranie cementobeton okazał się najlepszym materiałem do budowy dróg ulic miejskich i chodników. Złożona budowa dróg betonowych i podejście do kompleksowej naprawy ma wiele różnic, więc proces budowy dróg jest prawie w ...
    Firma ADS DROG-BUD od dawna ugruntowała swoją pozycję na rynku budowlanym jako niezawodny wykonawca nawierzchni cementobetonowych lotnisk. Zewnętrznie prosty na pierwszy rzut oka obiekt - pas startowy, place manewrowe dla samolotów, parkingi, drogi ...
    © 2021 ADS DROG-BUD
    Adres: Polska, Warszawa
    +48 732 080 741
    ads.drogbud@gmail.com