Modułowa listwa wibracyjna

Modułowa listwa wibracyjna pozwala na rozwiązanie problemów jakościowego zagęszczenia mieszanek betonowych na dużych powierzchniach - pasach startowych, mostach, autostradach. Jeśli chodzi o wyrównywanie i wykańczanie powierzchni betonowych, modułowa listwa wibracyjna BT-90 jest skutecznym partnerem. Niezawodna, modułowa konstrukcja o sztywnym, trójkątnym profilu i wysokim stopniu ochrony elementów roboczych.

Technologia budowy chodników betonowych z wykorzystaniem listew wibracyjnych segmentowych, okazała się najlepsza i od 20 lat - z powodzeniem potwierdza status najlepszego sprzętu specjalistycznego w tej dziedzinie.
Istotną zaletą toru listwowego jest możliwość prostej modernizacji - zwiększenie/zmniejszenie długości, zmiana położenia rolek prowadzących.

Przy okresowej eksploatacji takich specjalnych urządzeń, wynajem listwy jest opłacalnym wykorzystaniem ograniczonych zasobów materiałowych. Doświadczeni specjaliści, pomogą ustalić i wyjaśnić specyfikę odcinka szyny wibracyjnej przeznaczonej do wynajmu.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem modułowa listwa wibracyjna , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Sprzęt do zagęszczenia i wyrównania betonu

    ADS DROG-BUD oferuje Państwu możliwość wypożyczenia rozkładarki rur trójkołowych Allen triple roller tube paver, jak to się mówi inaczej, rozkładarki rur. Urządzenia te stanowią dobrą alternatywę dla stosowania segmentowych płyt wibracyjnych i ...
    © 2024 ADS DROG-BUD
    Adres: Polska, Warszawa
    +48 732 080 741
    ads.drogbud@gmail.com