Układarka trójwalcowa do wyrównania betonu (Allen Triple Roller Paver)

ADS DROG-BUD oferuje Państwu możliwość wypożyczenia rozkładarki rur trójkołowych Allen triple roller tube paver, jak to się mówi inaczej, rozkładarki rur. Urządzenia te stanowią dobrą alternatywę dla stosowania segmentowych płyt wibracyjnych i systemów układania nawierzchni betonowych.

Na szynie tej można montować szyny o różnych rozmiarach, co pozwala na układanie nawierzchni o szerokości 4, 5, 6 i 8 metrów. Średnica wałów wynosi 219 mm. Rozkładarka rurowa jest wyposażona w ekonomiczny, a jednocześnie mocny dwucylindrowy silnik benzynowy. Zgrabiarka ma dobre właściwości wibracyjne i zagęszczające, ale zaleca się stosowanie jej razem z wibratorami głębokimi. Specjaliści firmy wybrukowali tą szyną w optymalnych warunkach podawania mieszanki betonowej w ilości 200 m3 na zmianę.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem układarka trójwalcowa do wyrównania betonu (allen triple roller paver) , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Sprzęt do zagęszczenia i wyrównania betonu

    Modułowa listwa wibracyjna pozwala na rozwiązanie problemów jakościowego zagęszczenia mieszanek betonowych na dużych powierzchniach - pasach startowych, mostach, autostradach. Jeśli chodzi o wyrównywanie i wykańczanie powierzchni betonowych, ...
    © 2024 ADS DROG-BUD
    Adres: Polska, Warszawa
    +48 732 080 741
    ads.drogbud@gmail.com