Konferencja Concrete Roads 2022
W 2022 r. 19 – 23 czerwca w Krakowie odbędzie się 14. edycja międzynarodowego wydarzenia poświęconego betonowym nawierzchniom drogowym, gromadzącego najlepszych ekspertów w tej dziedzinie z całego świata. Współgospodarzem konferencji Concrete Roads 2022 obok europejskiej organizacji EUPAVE będzie polskie Stowarzyszenie Producentów Cementu.

O rozwoju technologii dróg betonowych eksperci z całego świata będą dyskutować nad Wisłą. Concrete Roads to największa międzynarodowa konferencja naukowo-techniczna dotycząca nawierzchni betonowych, w której uczestniczą projektanci, konstruktorzy, wykonawcy, technolodzy, inwestorzy, zarządcy oraz ludzie nauki związani z infrastrukturą drogową z całego świata. Sympozjum odbywa się co cztery lata, a poprzednie miało miejsce w Berlinie. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Uważamy, że to wydarzenie jest dla nas bardzo ważne i chcemy w nim uczestniczyć, ponieważ kwestie dotyczące infrastruktury drogowej poruszone podczas wydarzenia, a także kwestie związane z innowacyjnymi technologiami, zastosowaniem nowych materiałów budowlanych i komponentów oraz utrzymaniem infrastruktury są bezpośrednio związane z działalnością ADS DROG-BUD.

Kraj, miasto: Polska, Kraków

Miejsce: DOUBLETREE BY HILTON KRAKOW HOTEL & CONVENTION CENTER

Zaplanowany termin: 19.06.2022 – 23.06.2022

Organizatorzy: Stowarzyszenie Producentów Cementu, European Concrete Paving

Association (EUPAVE)

Website: https://concreteroads2022.com/home


Więcej informacji na ten temat:
Broszury reklamowe ADS DROG-BUD w pakietach uczestników Forum Dróg Publicznych Polska Południowa 9-10 listopada 2022
Targi Nowa Infrastruktura 2022
© 2024 ADS DROG-BUD
Adres: Polska, Warszawa
+48 732 080 741
ads.drogbud@gmail.com