Targi Nowa Infrastruktura 2021

Międzynarodowe targi budownictwa infrastrukturalnego Nowa Infrastruktura, które zaplanowano na Maj 2021 r. w Kielcach, zapraszają do udziału przedstawicieli organizacji budownictwa drogowego i kolejowego, specjalistów w dziedzinie produkcji materiałów i maszyn budowlanych oraz specjalistów w dziedzinie budownictwa specjalistycznego.

Uważamy, że to wydarzenie jest dla nas bardzo ważne i planujemy je odwiedzić, ponieważ kwestie dotyczące infrastruktury drogowej poruszone podczas wydarzenia, a także kwestie związane z innowacyjnymi technologiami, zastosowaniem nowych materiałów budowlanych i komponentów oraz utrzymaniem infrastruktury są bezpośrednio związane z działalnością ADS DROG-BUD.

Podczas takich działań poszerzamy naszą bazę wiedzy o innowacyjne produkty i nowoczesne rozwiązania technologiczne, co pozwala nam na dynamiczny rozwój i poszerzanie horyzontów technologicznych w budowie i naprawie nawierzchni betonowych dróg i lotnisk.

Z uwagi na dynamiczny wzrost liczby zachorowań w związku z trzecią falą COVID-19 i wciąż obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi, Targi Budownictwa Infrastrukturalnego NOWA INFRASTRUKTURA nie odbędą się w zaplanowanym terminie. Mamy jednak ogromną nadzieję, że zarówno realizowane szczepienia, jak i społeczna odpowiedzialność umożliwią nam jeszcze tegoroczne spotkanie.

Kraj, miasto: Polska, Kielce

Miejsce: Kielce Trade Fairs Congress Centre (Targi Kielce)

Zaplanowany termin: 12.05.2021 - 14.05.2021

Organizatorzy: Targi Kielce

Website: https://www.targikielce.pl/nowa-infrastruktura


Więcej informacji na ten temat:
Konferencja Concrete Roads 2022
© 2021 ADS DROG-BUD
Adres: Polska, Warszawa
+48 73 208 07 41
ads.drogbud@gmail.com