Technologia Microtrenching (układanie kabli w nawierzchnie, drogi)

Technologia Microtrenching (układanie kabli w nawierzchnie, drogi)  Technologia ta jest alternatywą dla zwykłych metod układania kabli (w tym przebijania nawierzchni dróg). Jego użytkowanie nie wymaga budowy rowów i wykopów, ogrodzenia terenu oraz ograniczenia ruchu i ludzi. Mikro rowy są wykonywane z minimalnymi parametrami wymaganymi do ułożenia kabli.

Zastosowanie technologii mikrowygniatania pozwala na zmniejszenie kosztów układania kabli nawet do 75% (różnica ta jest obliczana przez niemieckie firmy produkcyjne).

Technologia ta pozwala na aranżację mikrotransakcji w podłożu i nawierzchniach dróg asfaltowych, co obniża koszty inwestycji i eliminuje problem ograniczenia ruchu podczas prac w granicach miasta. W tego typu pracach możliwe jest uniknięcie długotrwałego blokowania ruchu, znika problem osiadania nawierzchni dróg (w przypadku dużego obszaru otwarcia). Estetyka pracy jest przestrzegana.Jeśli jesteś zainteresowany produktem technologia microtrenching (układanie kabli w nawierzchnie, drogi) , możesz:
Połączenie:
© 2024 ADS DROG-BUD
Adres: Polska, Warszawa
+48 732 080 741
ads.drogbud@gmail.com