Zalewarka do szczelin GRÜN

ADS DROG-BUD oferuje wysokiej jakości usługi wynajmu kotłów napełniających. Nasi niezawodni i wysokowydajni drifterzy pod kierownictwem doświadczonego personelu umożliwią Państwu wykonanie w najkrótszym możliwym czasie i przy minimalnych kosztach szeregu prac związanych z uszczelnianiem połączeń odkształconych i pęknięć w nawierzchniach z betonu cementowego i asfaltobetonu.

Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu zastosowanie jako wypełniacz spawów niemieckiej produkcji GRUN RVK 500. W konstrukcji urządzenia zastosowano system pośredniego ogrzewania kitu bitumicznego przez warstwę oleju termicznego ("płaszcz olejowy"), dzięki czemu topnienie materiału nie niszczy struktury masy zalewowej. Kocioł ten jest samobieżną jednostką manewrową zdolną do jazdy z prędkością do 80 km/h i pokonywania nachylenia 15%.Jeśli jesteś zainteresowany produktem zalewarka do szczelin grün , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Zalewarki do szczelin

    Kocioł do zalewania jest przeznaczony do topienia i utrzymywania w wymaganej temperaturze materiałów bitumicznych, do dalszego zalewania szwów i pęknięć w powierzchniach betonowych i asfaltobetonowych. Zastosowanie kotłów ma szeroki zakres działań, ...
    © 2024 ADS DROG-BUD
    Adres: Polska, Warszawa
    +48 732 080 741
    ads.drogbud@gmail.com