Przecinarka jezdna do betonu i asfaltu Cedima CF 2116, CF 2500, CF 198


Przecinarka szczeliniarka jezdna do betonu i asfaltu CEDIMA CF – 2116

ADS dzierżawi szeroki zakres sprzętu budowlanego do deformacji połączeń w powłokach. Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu nóż do cięcia szwów CF -2116 znanego na całym świecie producenta CEDIMA.

Obcinarka śrubowa СF-2116 służy do cięcia szwów w nawierzchni asfaltobetonowej i cementobetonowej do głębokości 300 mm. Łatwa obsługa, zwrotność, niewielkie rozmiary i waga pozwalają CEDIMA 2116 na cięcie szwów kontrolnych w świeżo ułożonym betonie. Precyzyjne rozłożenie ciężaru frezu zapewnia optymalny nacisk na tarczę diamentową. Frez jest łatwy w obsłudze i łatwy do naprawy.

Sprzęt dostarczamy wraz z doświadczonymi i wysoko wykwalifikowanymi operatorami maszyn do cięcia.

Przecinarka szczeliniarka jezdna do betonu i asfaltu CEDIMA CF – 2500

Przecinarki do szwów są niezbędnym sprzętem do demontażu konstrukcji betonowych, chodników, podłóg i naprawy komunikacji. Możemy zapewnić Ci CEDIMA CF-2500 w ramach leasingu.

Specyfikacje techniczne na życzenie.Przecinarka szczeliniarka jezdna do betonu i asfaltu CEDIMA CF 198

Do szybkiego i wysokiej jakości cięcia szczelin dylatacyjnych w nawierzchni asfaltowej i cementobetonowej jesteśmy gotowi zaoferować Państwu wynajem wysokowydajnej frezarki do fug CEDIMA CF 198.

Frez do fug CF 198 jest szeroko stosowany do sprężania i rozszerzania fug, do prac związanych z usuwaniem powłok.

Jeśli jesteście zaintersowani opisanymi w artykule towarami lub usługami możecie:
Połączenie:

Więcej z rozdziału Wynajem przecinarek do betonu

  Przecinarka szczeliniarka jezdna do betonu i asfaltu CEDIMA CF - 3000 Jesteśmy gotowi zaoferować Państwu możliwość skorzystania z naszych nożyc do ściegów CEDIMA w ramach wynajmu. Frezy te sprawdziły się pozytywnie na wielu budowach w kraju. CEDIMA ...
  więcej
   Firma ADS leasinguje wysokowydajną maszynę do cięcia Lissmac FS 31 , idealną do cięcia nawierzchni lotnisk i dróg. Konstrukcja frezu pozwala na montaż tarcz diamentowych o średnicy do 1200 mm. Tarcza diamentowa jest chłodzona za pomocą kołnierza, ...
   więcej
   © 2021 ADS DROG-BUD
   Adres: Polska, Warszawa
   +48 73 208 07 41
   ads.drogbud@gmail.com