Budowa nawierzchni betonowych temninałów intermodalnych i logistycznych

Budowa betonowych nawierzchni i podjazdów w inwestycji "Budowa multimodalnego kompleksu Przemysłowo-logistycznego" w rejonie miejscowości Bołbasowo stała się jednym z największych obiektów dla naszej firmy w 2018 roku. Nasza firma wykonała kompleksowe prace związane z wykonaniem betonowych nawierzchni i podjazdów na pierwszym etapie budowy.

W sumie w ciągu 5 miesięcy wykonaliśmy następujące prace:

- Budowa nawierzchni betonowych o grubości 24 cm. - 65000 m2;

- Wykonanie szczelin dylatacyjnych skurczowych (cięcie, uszczelnianie) - 22500 mb.;

- Wykonanie szczelin dylatacyjnych rozszeżania (cięcie, uszczelnianie) - 3500 mb.;

Główna część nawierzchni betonowej była układana przez betoniarkę Gomaco Commander lll. Zastosowanie układarki do betonu jest wskazane na dużych obszarach i długich prostych odcinkach. Betonowanie odcinków krzywoliniowych i odcinków w ciasnych warunkach wykonano za pomocą modułowych listew wibracyjnych.

Prace związane z nacinaniem szczelin dylatacyjnych były wykonywane przy użyciu wysokowydajnych przecinarek do szczelin Cedima i Lissmac oraz środków małej mechanizacji (maszyna szczotkowa, fazująca itp.)

Uszczelnianie szczelin przeprowadzono za pomocą zalewarki do szczelin ADS 500.

Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowników i kompetentnemu składowi ilościowemu pracowników w zakładzie prace zostały wykonane w terminie z odpowiednią jakością. W osobie naszej firmy Generalny wykonawca otrzymał godnego zaufania partnera, w efekcie ofertę współpracy na kolejne inwestycje.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem budowa nawierzchni betonowych temninałów intermodalnych i logistycznych , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Drogi

© 2024 ADS DROG-BUD
Adres: Polska, Warszawa
+48 732 080 741
ads.drogbud@gmail.com