Układarka do nawierzchni betonowych Gomaco COMMANDER III

Układarka do nawierzchni betonowych Gomaco COMMANDER III Układarka do betonu ślizgowego Gomaco COMMANDER III to samojezdna maszyna przeznaczona do dozowania, rozprowadzania i układania mieszanki betonowej na różnych placach budowy. Jego ruchoma konstrukcja umożliwia układarce slipform poruszanie się w ruchu lub w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu w trakcie procesu produkcji. Podwozie jest wyposażone w cztery gąsienice, co z kolei sprawia, że maszyna jest bardzo zwrotna.

Gomaco COMMANDER III jest wyraźnym liderem w swojej klasie. Ponieważ model ten ma tak znaczące zalety jak:
 • Szerokość układania do 6000 mm i grubość do 483 mm.
 • Dogodna lokalizacja platformy operatora zapewnia maksymalną widoczność wykonywanych operacji, a ponadto platforma ta ma powierzchnię antypoślizgową.
 • Dzięki takiej konstrukcji ramy można szybko i dokładnie dopasować szerokość układania, nie zabierając wiele czasu.
 • Dzięki swoim wymiarom i wychylnym wspornikom, które są dociśnięte do korpusu maszyny, jest ona bardzo mobilna i łatwa do załadowania do transportu.
Jeśli jesteś zainteresowany produktem układarka do nawierzchni betonowych gomaco commander iii , możesz:
Połączenie:

Więcej z sekcji Układarki do nawierzchni betonowych

  Rozkładarki Slipform są bardzo drogim sprzętem i bardziej opłacalne jest wynajmowanie takiego sprzętu do prac budowlanych. Firma ADS DROG-BUD jest gotowa zaoferować Państwu do wynajęcia dowolną betonową układarkę do betonu Gomaco GHP 2800. Podana ...
   Nasza firma oferuje Państwu możliwość wynajęcia rozkładarki do płyt ślizgowych Guntert & Zimmerman S 600. Układarka do szalunków ślizgowych G&Z S600 jest szeroko stosowana do budowy nawierzchni betonowych na drogach, pasach startowych, fartuchach i ...
   © 2024 ADS DROG-BUD
   Adres: Polska, Warszawa
   +48 732 080 741
   ads.drogbud@gmail.com